Plan stažnih urona Kolovoz / Rujan 2021.

KOLOVOZ
01.08. nedjelja – Melita Rossezin Šetić
05.08. četvrtak (Dan Dom. Zahvalnosti) – Ivan Perković
08.08. nedjelja – Damir Dedukić
12.08. četvrtak – Mario Ribica
15.08. nedjelja (Velika Gospa) – Dalibor Fonović
19.08. četvrtak – Kristijan Benčić
22.08. nedjelja – Denis Hudoletnjak
26.08. četvrtak – Mario Ribica
29.08. nedjelja – Vlatka Jurcan Gawlik

RUJAN
02.09. četvrtak – Dalibor Fonović
05.09. nedjelja – Vlatka Jurcan Gawlik
09.09. četvrtak – Mario Ribica
12.09. nedjelja – Denis Hudoletnjak
16.09. četvrtak – Kristijan Benčić
19.09. nedjelja – Damir Dedukić
23.09. četvrtak – Melita Rossezin Šetić
26.09. nedjelja – Ivan Perković
25.07. četvrtak – Kristijan Benčić

Promotivni početni tečaj ronjenja

Pod pokroviteljstvom Grada Pule i Zajednice tehničke kulture Pula, Centar za podvodne aktivnosti PULA – Pula organizira tečaj ronjenja za za početne ronilačke kategorije CMAS R1 po promotivnoj cijeni.

Prvi sastanak zainteresiranih polaznika tečaja radi dogovora planira se 28.06.2021. u 18:00 sati u prostorijama CPA Pula na Mornaru.

___________________________________________________________________________________________________

NADOPUNA

Obavještavaju se svi koji su planirali doći na prvi sastanak za tečaj, da će se sastanak održati 29.06.2021. umjesto 28.06.2021. u isto vrijeme 18:00 sati.

plakat

Plan stažnih urona Lipanj / Srpanj 2021.

LIPANJ
03.06. četvrtak (Tjelovo) – Mario Ribica
06.06. nedjelja – Melita Rossezin Šetić
10.06. četvrtak – Vlatka Jurcan Gawlik
13.06. nedjelja – Damir Dedukić
17.06. četvrtak – Ivan Perković
20.06. nedjelja – Denis Hudoletnjak
24.06. četvrtak – Kristijan Benčić
27.06. nedjelja – Dalibor Fonović

SRPANJ
01.07. četvrtak – Mario Ribica
04.07. nedjelja – Damir Dedukić
08.07. četvrtak – Melita Rossezin Šetić
11.07. nedjelja – Denis Hudoletnjak
15.07. četvrtak – Kristijan Benčić
18.07. nedjelja – Dalibor Fonović
22.07. četvrtak – Vlatka Jurcan Gawlik
25.07. nedjelja – Damir Dedukić
29.07. četvrtak – Ivan Perković

Članarina 2021.

Članovi mogu izvršiti uplatu članarine na račun CPA internet bankarstvom ili općom uplatnicom.
Podaci za uplatu:
IBAN: HR9424070001118015414
Model: HR67 Poziv na broj: OIB
Opis plaćanja: Članarina 2021. – Ime Prezime
Članarina za 2021. godinu iznosi 400,00 kn za redovne članove te 200,00 kn za učenike, redovne studente i umirovljenike.
Učenici i studenti moraju dostaviti dokaz o statusu (potvrda ili indeks na uvid).
Članovi koji nisu u mogućnosti uplatiti članarinu na ovaj način i dalje to mogu učiniti kod Tajnice CPA, nedjeljom od 09:00-09:30 na okupljanju u klubu.

POPIS INSTRUKTORA I VODITELJA RONJENJA ZA KOLOVOZ/RUJAN 2020

Nedjelja 02.08.Denis Hudoletnjak
Četvrtak 06.08.Damir Dedukić
Nedjelja 09.08.Ivica Perković
Četvrtak 13.08.Mario Ribica
Nedelja 16.08.Vlatka Jurcan-Gawlik
Četvrtak 20.08.Karlo Kelemen
Nedjelja 23.08.Melita Rosezin Šetić
Četvrtak 27.08.Edvin Matko Juršić
Nedjelja 30.08.Dalibor Fonović
Četvrtak 03.09.Kristian Benčić
Nedjelja 06.09.Mario Ribica
Četvrtak 10.09.Ivica Perković
Nedjelja 13.09.Vlatka Jurcan-Gawlik
Četvrtak 17.09.Melita Rosezin Šetić
Nedjelja 20.09.Damir Dedukić
Četvrtak 24.09.Karlo Kelemen
Nedjelja 30.09.Kristian Benčić

CMAS R2 tečaj

CPA Pula organizira CMAS R2 tečaj za svoje članove i ostale zainteresirane. Početni sastanak za sve zainteresirane s ostvarenim uvjetima će se održati u petak 24.07.2020. u 17:00 sati, na Mornaru. Za sve ostale informacije potrebno je kontaktirati voditelja tečaja (Denis Hudoletnjak).

Promotivni početni tečaj ronjenja

Pod pokroviteljstvom Grada Pule i Zajednice tehničke kulture Pula, Centar za podvodne aktivnosti PULA – Pula organizira tečaj ronjenja za za početne ronilačke kategorije CMAS R1 po promotivnoj cijeni.

Prvi sastanak zainteresiranih polaznika tečaja radi dogovora planira se 07.07.2020. u 18:00 sati u prostorijama CPA Pula na Mornaru.

plakat

POPIS INSTRUKTORA I VODITELJA RONJENJA ZA LIPANJ/SRPANJ 2020

Četvrtak 04.06. Kristian Benčić
Nedjelja 07.06. Ivica Perković
Četvrtak 11.06. Damir Dedukić
Nedjelja 14.06. Denis Hudoletnjak
Četvrtak 18.06. Mario Ribica
Nedelja 21.06. Vlatka Jurcan-Gawlik
Četvrtak 25.06. Karlo Kelemen
Nedjelja 28.06. Melita Rosezin Šetić
Četvrtak 02.07. Edvin Matko Juršić
Nedjelja 05.07. Dalibor Fonović
Četvrtak 09.07. Kristian Benčić
Nedjelja 12.07. Ivica Perković
Četvrtak 16.07. Denis Hudoletnjak
Nedjelja 19.07. Vlatka Jurcan-Gawlik
Četvrtak 23.07. Melita Rosezin Šetić
Nedjelja 26.07. Damir Dedukić
Četvrtak 30.07. Karlo Kelemen